KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı YILDIRIM KAZAN VE METAL´ya (Bu metinde "YILDIRIM KAZAN VE METAL" olarak kullanılacaktır) aittir.

YILDIRIM KAZAN VE METAL internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, YILDIRIM KAZAN VE METAL ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı YILDIRIM KAZAN VE METAL internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini yildirimkazan.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. yildirimkazan.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

YILDIRIM KAZAN VE METAL internet sitesini ziyaret eden ve YILDIRIM KAZAN VE METAL sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2019 - YILDIRIM KAZAN VE METAL. Tüm Hakları Saklıdır. TTKobi Hazır Web Sitesi